.:: KURUMSAL KİMLİK ::.
 

YILDIZ MERDİVEN; Yaşam alanlarınızın zerafet ve şıklığı  alanında  faaliyet göstermektedir.

İmalat, Teslimat ve montajında uzman ekibi size güven verecektir. Hizmet ve ürün kalitesini en üst seviyede tutmakta olan firmamız, ihtiyaç ve taleplerinize ekonomik ve çabuk çözümler sunmaktadır.

2005 yılında kurulup çalışma hayatına başlamış olan Yıldız Merdiven günümüze kadar geçen yaklaşık 6 yılı aşan bir zaman içerisinde Ahşap  Dekorasyon alanında kaliteli ürünleriyle kendini kanıtlamış bir firmadır.

6 yılı aşan imalat ve hizmet sürecinde tecrübeli ve teknik personeli  ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

İmalatımız; Ahşap merdiven, Kamelya ve Pergole,  sauna imalatı, sedir ve şark köşesi mobilyası imalatından oluşmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam etmekte olan firmamız, Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.